SPAWACZ

Poszukujemy osób na stanowisko spawacz na każdym poziomie zaawansowania (oferujemy możliwość przyuczenia do zawodu lub podniesienia kwalifikacji)

Wymagania:

  • Uprawnienia spawalnicze w jednej z metod spawania: 141, 135, 111
  • Znajomość rysunku technicznego i oznaczeń spawalniczych
  • Solidność, samodzielność i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów zagranicznych (budowy oraz warsztaty w Europie)
  • Dyspozycyjność do pracy
    • Mile widziane:
      • Uprawnienia na podesty ruchomy, wózki widłowe, suwnice, itd.
      • Znajomość języka niemieckiego / angielskiego

Zakres zadań:

  • Przygotowanie elementów do spawania (spoiny sczepne)
  • Spawanie elementów rurociągów, konstrukcji ze stali węglowych, nierdzewnych lub DUPLEX.
  • Spawanie zbiorników i aparatów
  • Samokontrola w oparciu o instrukcję spawania WPS oraz dokumentację wyrobu
  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia zgodnie z preferencjami kandydata
  • Bezpłatny dojazd do i z pracy oraz zakwaterowanie
  • Stałe podwyższanie kwalifikacji poprzez szkolenia i certyfikację umiejętności spawalniczych
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@maga.eu,

lub kontakt pod nr tel. +48 505 526 346.

W wiadomości prosimy o dodanie zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018, poz. 1000)”.